Zakład Budowlano-Remontowy „CZAR-BUD“ s.c.

09-407 Płock, ul. Otolińska 21      tel./fax: 24 262 04 80    e-mail: czarbud@o2.pl

O firmie

Witamy na naszej stronie!

Firma Zakład Budowlano – Remontowy „Czar – Bud” założona została 01.01.2006r., przez Cezarego Borowskiego. W spółkę cywilną przekształciła się 01.07.2008r. i jej teraźniejsza nazwa brzmi: Zakład Budowlano – Remontowy „Czar- Bud” s. c. Obecnie właścicielami, a jednocześnie wspólnikami spółki są : Agnieszka Borowska i Cezary Borowski. Siedziba firmy znajduje się  w Płocku przy ul Otolińskiej 21.

Początkowo firma ta zajmowała się głównie budownictwem jednorodzinnym i na potrzeby produkcji rolnej (płyty obornikowe, zbiorniki na gnojowicę, rozbudowy chlewni i obór), a już od kilku lat również budownictwem wielorodzinnym, przemysłowym i usługowym. Powierzone nam zlecenia wykonujemy w większości własnym sprzętem (koparka, samochody samowyładowcze, szalunki ścienne, rusztowania  i inny sprzęt niezbędny do wykonania podjętego zadania), materiałami własnymi lub powierzonymi, nakładając duży nacisk na ich jakość. Wykonujemy usługi nie tylko dla osób prywatnych, ale również dla firm, urzędów i innych instytucji.

Zatrudniamy doświadczone osoby z praktyką i odpowiednimi kwalifikacjami. Najwyższa jakość materiałów przez nas używanych w połączeniu z fachową wiedzą i doświadczeniem czyni z nas dobrego partnera oraz gwarantuje wykonanie zadania w każdych warunkach. 

Zdobyta wiedza, doświadczenie oraz zaangażowanie sprawiają, że każdy Klient znajdzie u nas zrozumienie, wyczerpujące informacje, doradztwo oraz życzliwe warunki do negocjowania kontraktów. Lata doświadczeń pozwoliły poznać potrzeby naszych Klientów i dostosować nasze usługi do ich potrzeb oraz stawianych przez nich wymogów.

Gwarantujemy wykonanie usług rzetelnie, szybko, fachowo, po konkurencyjnych cenach, Mamy nadzieję, że współpraca z nami zapewni sprawną realizację Państwa planów i oczekiwań. 

Zapraszamy do współpracy

WŁAŚCICIEL

Borowski Cezary

Nasze realizacje: